Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

O firmie

Firma Fronius International GmbH to austriacka firma z ponad 60 letnim doświadczeniem w produkcji prostowników i urządzeń do spawania. Od 1992r firma zaangażowana jest w rozwój fotowoltaiki i z powodzeniem w prowadza na ogólnoświatowy rynek kolejne falowniki do systemów solarnych. Wyjątkowe rozwiązania i wysoka jakość produktów uczyniły firmę jednym z liderów w tej dziedzinie.

W ofercie firmy znajdują się falowniki solarne o mocach od 1,5kW do 100kW umożliwiające zrealizowanie praktycznie każdej inwestycji. Zdobyte przez wiele lat działalności doświadczenie w zakresie urządzeń do ładowania baterii oraz sprawdzone, a niejednokrotnie nowatorskie rozwiązania dotyczące fotowoltaiki doprowadziły firmę do stworzenia kompleksowego rozwiązania Fronius Energy Package umożliwiającego magazynowanie energii. Dzięki temu rozwiązaniu możliwe jest zwiększenie zużycia energii wyprodukowanej  w instalacji PV bezpośrednio u źródła i przechowywanie nadwyżek energii do czasu, kiedy będzie ona potrzebna. Dzięki nawiązaniu w 2015r współpracy między firmą Fronius International i firmą Victron Energy urządzenia tych producentów komunikują się ze sobą i zapewniają optymalne współdziałanie w systemach magazynowania energii umożliwiając elastyczne projektowanie wielu dostosowanych do potrzeb użytkownika systemów.


Fronius Energy PackageProdukty Solar Energy

  • Falowniki Fronius Symo Hybrid 3.0-5.0kW (serce rozwiązania gromadzenia energii „Słońce przez 24 godziny” - Fronius Energy Package)
  • Falowniki Fronius Primo 3.0-8.2KW (jednofazowe, beztransformatorowe falowniki, idealne do zastosowania w gospodarstwach domowych)
  • Falowniki Fronius Eco 25kW i 27kW (optymalnie spełnia wymogi dużych instalacji)
  • Falowniki Fronius Symo 3.0kW-20.0kW  (beztransformatorowy falownik trójfazowy dla systemów PV każdej wielkości)
  • Falowniki Fronius Galvo 1.5kW-3.1kW   (z izolacją galwaniczną szczególnie przydatne dla systemów produkujących energię na własny użytek)
  • Falowniki Fronius IG Plus 3.5kW-12.0kW (przy maksymalnej sprawności rzędu 95,9% seria Fronius IG Plus uzyskuje jedną z najwyższych wartości wśród falowników z transformatorem)
  • Falowniki Fronius Agilo 75kW i 100kW  (pierwszy falownik centralny w swojej klasie mocy, który może być w całości zainstalowany i poddawany konserwacji przez montera)
  • Pakiet Fronius Energy Package  (rozwiązanie gromadzenia energii, zapewniające „Słońce przez 24 godziny” w skłąd którego wchodzą: falownik Fronius Symo Hybrid, zbudowany z baterii LiFePO4 magazyn energii Fronius Solar Battery, dwukierunkowy licznik energii Fronius Smart Meter 63A)

 

SOLTECH - selfenergy.pl jest "Service Partnerem" firmy Fronius International GmbH. Prowadzimy sprzedaż i serwis urządzeń do systemów fotowoltaicznych.