Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Modem zdalnego sterowania

Dodatkowa funkcja: monitorowanie danych archiwalnych

Dysponując połączeniem internetowym i przeglądarką sieci web, można śledzić wszystkie potrzebne informacje online. Wystarczy założyć konto na stronie internetowej i wprowadzić dane swojego modemu (lub modemów). Następnie należy skonfigurować połączenie GPRS, co pozwoli na monitorowanie danych archiwalnych systemu zasilania, takich jak poziomy napięć, czy informacje na temat stanu akumulatorów. Wszystkie dane przedstawiane są w postaci wykresów. Wykresy mogą przedstawiać wartości dzienne, tygodniowe lub miesięczne.

Dostęp do informacji o systemie zasilania w każdym miejscu i o każdej porze

Urządzenie Global Remote to modem, który przesyła bieżące informacje na temat systemu zasilania, komunikaty alarmowe i ostrzeżenia do telefonu komórkowego w wiadomości tekstowej SMS. Modem może również rejestrować dane z urządzeń Victron, takich jak monitory stanu akumulatorów, inwertery, urządzenia Multi i Quattro, a następnie przesyłać je na stronę internetową za pośrednictwem połączenia GPRS. Korzystanie ze strony internetowej jest bezpłatne. Zasada działania jest bardzo prosta: za pośrednictwem wiadomości SMS można otrzymywać komunikaty zarówno z urządzeń Multi jak i systemów zasilania. Monitorowanie stanu akumulatorów pozwala na otrzymywania bardzo przydatnych komunikatów alarmowych o każdorazowym spadku lub wzroście napięcia. Global Remote jest doskonałym i niezawodnym urządzeniem monitorującym. Karta SIM (np. pre-paid) w połączeniu z urządzeniem Global Remote pozwala na zdalne monitorowanie całego systemu zasilania.

Modem GSM/GPRS z połączeniem sieci Ethernet

Modem Ethernet Remote posiada takie same funkcje, jak produkt Global Remote. Dodatkową funkcją Ethernet Remote jest możliwość uzyskania połączenia z siecią LAN za pomocą specjalnego przewodu. Dzięki temu modem Ethernet Remote może łączyć się z internetem bez karty SIM.

 


Modele

Victron Global Remote 2

Victron Ethernet Remote


 Pliki

Katalog Victron Energy PL

Cennik Victron Energy [PLN]