Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

KONTROLER COLOR CONTROL

 

 

Color Control GX

Kontroler Color Control zapewnia intuicyjną kontrolę i monitorowanie wszystkich urządzeń podłączonych do niego, m.in. inwerterów, jednostek MultiPlus i Quattro, kontrolerów MPPT, monitorów BMV, systemów Lynx Ion i wielu innych produktów firmy Victron.

VRM Online Portal

Poza monitorowaniem i sterowaniem urządzeń, kontroler ColoR Control umożliwia przesyłanie informacji na stronę internatową umożliwiającą zdalne monitorowanie: VRM Online Portal. Możesz wypróbować wersję demo na stronie www.victron.com

Przyszłościowa funkcjonalność - Future function

Kontroler Color Control ma niekończące się możliwości. Wdrożenie wszystkich pomysłów zajmie lata. Dlatego jest wiele opcji które nie są jeszcze dostępne. Funkcje zaznaczone jako ‚Future function’ będą dostępne później wraz z darmową aktualizacją oprogramowania. Aktualizowanie oprogramowania jest łatwa, odbywa się automatycznie jeżeli tylko kontroler podłączony jest do internetu. Ręczna aktualizacja jest możliwą za pomocą przenośnej pamięci (pamięć USB lub karta microSD)

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.