Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

ŁADOWARKI SKYLLA TG

Doskonała ładowarka dla każdego typu baterii

Napięcie ładowania może być precyzyjnie dostrojone i dopasowane zarówno do uszczelnionych jak i nieuszczelnionych baterii. Szczególnie, jeśli zależy nam na długim życiu baterii w pełni uszczelnionych musimy pamiętać o tym, aby były one ładowane prawidłowo. Przeładowanie takiej baterii skutkowałoby nadmiernym gazowaniem i rozszczelnieniem, co tym samym spowoduje wyschniecie i zawodność tejże baterii.

Odpowiednia dla zasobów AC i DC ( operacje AC-DC i DC-DC)

Poza modelami z trzyfazowymi wejściami, ładowarki akceptują także zasilanie z zasobów DC.

Kontrolowane ładowanie

Każda ładowarka TG posiada mikroprocesor, który odpowiednio kontroluje ładowanie w trzech krokach. Proces ładowania przebiega zgodnie z charakterystyka IuoUo bardziej gwałtownie aniżeli inne procesy.

Używanie ładowarek TG jako źródła zasilania

Dzięki efektowi perfekcyjnie ustabilizowanego napięcia na wyjściu, ładowarki TG mogą być używane jako źródło zasilania, gdy baterie bądź inne duże pojemniki buforowe nie są dostępne.

 

Dwa wyjścia do ładowania dwóch banków baterii ( tylko modele 24V )

Ładowarki TG charakteryzują dwa izolowane wyjścia. Drugie wyjście, limitowane do około 4 A i z lekko niższym napięciem na wyjściu, jest przeznaczone do podłączenia do baterii startowej.

Aby przedłużyć życie baterii – kompensacja temperatury

Każda ładowarka Skylla TG wyposażona jest w czujnik temperatury baterii. Kiedy jest on podłączony, napięcie ładowania zostanie automatycznie zmniejszone wraz ze wzrostem temperatury baterii. Ta funkcja jest szczególnie zalecana przy używaniu w pełni uszczelnionych baterii, które w innym wypadku mogłyby ulec przeładowaniu oraz wyschnięciu z powodu rozszczelnienia.

Czujnik napięcia baterii

W celu kompensacji spadku napięcia poprzez opór kabli, ładowarki TG wyposażone są w czujniki napięcia, dzięki czemu bateria uzyskuje zawsze właściwe napięcie ładowania.

 

 

 

Modele

24V/30A TG                         24V/50A TG

24V/80A TG (3-fazy)        24V/80A

24V/100A TG                      24V/100A TG (3-fazy)

48V/25A TG                         48V/50A TG


Pliki

Broszura ładowarek Skylla TG - PL

Instrukacja obsługi ładowarek Skylla TG - PL

Katalog urządzeń Victron Energy - PL

Cennik detaliczny Victron Energy [PLN]

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.