Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

ŁADOWARKO - INWERTERY MULTIPLUS 500VA

Wielofunkcyjny MultiPlus 500VA firmy Victron Energy to wydajny inwerter sinusoidalny, a także zaawansowany regulator ładowania akumulatorów z adaptacyjną charakterystyką ładowania. W swojej kompaktowej obudowie posiada szybki przekaźnik transferowy AC.

Multi 500VA

 

Udowodniona niezawodność

Topologia pełnego mostka połączonego z toroidalnym transformatorem dowiodła swojej niezawodności przez wiele lat jej stosowania. Inwerter jest odporny na zwarcia i chroniony przed przegrzaniem w wyniku przeciążenia jak i w związku z wysoką temperaturą otoczenia.

Wysoka moc rozruchowa

Jest niezbędna, aby uruchomić odbiorniki, które w momencie rozruchu pobierają dużą moc. Są to odbiorniki takie jak: przetwornice lamp LED, lampy halogenowe, urządzenia elektryczne.

Konfiguracja trójfazowa

Dodatkowo do sześciu jednostek MultiPlus połączonych równolegle mogą być dołączone jeszcze trzy jednostki tego samego modelu do otrzymania konfiguracji trójfazowej. W ten sposób podłączając równolegle sześć zestawów po trzy jednostki można stworzyć ogromny inwerter o mocy 75kW / 90 kVA i pojemności ładowanej większej niż 2000Ah.

Tryb poszukiwania obciążenia

Po załączeniu trybu wyszukiwania obciążenia zużycie energii przez inwerter bez podłączonego obciążenia jest obniżone o około 70%. W tym trybie pracy Multiplus działający jako inwerter wyłącza się w przypadku braku obciążenia (lub bardzo małego obciążenia) i załącza się na dwie sekundy na bardzo krótki czas. Jeżeli prąd wyjściowy przekracza nastawioną wartość to inwerter nie wyłączy się i będzie pracował, w innym przypadku inwerter wyłączy się ponownie.

Programowalny przekaźnik

W sytuacji, gdy inwerter jest za gorący, wystąpują duże wahania/tętnienia napięcia na wejściu bądź zostanie wykryte niskie napięcie baterii akmulatorów załącza się domyślnie programowalny przekaźnik. Nastawiony jest jako przekaźnik alarmowy np. przekaźnik rozłączy się w przypadku alarmu bądź przed jego wystąpieniem. 

Zdalne włączanie/wyłączanie/załączanie tylko ładowarki

Zdalne sterowanie może zostać wykorzystane przez podłączenie do inwertera/ładowarki przełącznika trzybiegunowego.

Wybrane akcesoria

 • Color Control GX

  Color Control GX

  Uniwersalny moduł kontrolno-sterujący do urządzeń Victron Energy. Umożliwia kontrolę lokalną oraz przez internet.

  Read More
 • BMV Battery Monitor

  BMV Battery Monitor

  Podstawową funkcją monitora stanu akumulatora jest obliczanie amperogodzin i stanu naładowania akumulatora.

  Read More
 • Victron Global Remote

  Victron Global Remote

 • Victron Ethernet Remote

  Victron Ethernet Remote

 • 1