Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

EASYSOLAR 1,6kVA 12V i 24V

     Na bazie urządzenia wielofunkcyjnego Victron Energy EasySolar 1600 zbudować można kompletny i niezawodny system fotowoltaiczny off-grid z panelami PV o mocy do 700W w przypadku systemu 12V i 1400W gdy do EasySolar podłaczymy baterie akumulatorów o napięciu 24V. W okresach o mnijszym nasłonecznieniu zasilanie odbiorników jest wspomagane siecią zewnętrzną lub sterowanym automatycznie generatorem a urządzenie zmiena funkcję z inwertera solanego na inteligentny prostownik - ładowarkę doładowującą podłączone akumulatory.

EasySolar 1600 widok od przodu

 

All-in-one gotowe rozwiązanie zasilania słonecznego
EasySolar jest kombinacją regulatora ładowania MPPT z inwerterem/ładowarką oraz dystrybutorem AC w jednej obudowie. Produkt jest łatwy w montażu i minimalizuje ilość okablowania instalacji.

Regulator ładowania: 
EasySolar wyposażony jest w regulator BlueSolar MPPT 100/50, do którego poprzez złącza MC4 (PV-ST01), można podłączyć aż trzy łańcuchy paneli fotowoltaicznych.


Inwerter i ładowarka:
Regulator ładowania MPPT oraz inwerter/ładowarka MultiPlus C12/1600/70 (24/1600/40)  są podłączone do akumulatorów (przewody w zestawie). Akumulatory mogą być ładowane poprzez z paneli fotowoltaicznych przez regulator MPPT i/lub z zewnętrznej sieci AC lub agregatu prądotwórczego.

 

Akcesoria

 • MPPT Control

  MPPT Control

  Moduł kontrolny z wejściem VE.Direct do regulatorów BlueSolar. Pokazuje podstawowe parametry systemu fotowoltaicznego.

  Read More
 • Bluetooth LE dongle

  Bluetooth LE dongle

  Moduł Bluetooth z portem VE.Direct umożliwiający po podłączeniu do regulatora BlueSolar kontrolowanie podstawowych parametrów systemu PV na ekranie telefonu.

 • Color Control GX

  Color Control GX

  Uniwersalny moduł kontrolno-sterujący do urządzeń Victron Energy. Umożliwia kontrolę lokalną oraz przez internet.

  Read More
 • 1