Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Systemy Victron Energy

        Energia wytwarzana przez promienie słoneczne w panelach fotowoltaicznych i wiatr w generatorze wiatrowym oraz energia zużywana nigdy nie są sobie równe. Efektem tego jest zwrot energii do sieci kiedy wytwarzany jest nadmiar energii, oraz pobór energii z sieci kiedy wytwarzana energia jest niewystarczająca. Im więcej energii słonecznej lub energii uzyskanej z wiatru jest pozyskiwane, tym większa trudność i rosnące koszty związane z zapewnieniem stabilności zasilania.

 

    Pośrednie magazynowanie zwiększa wykorzystanie zbieranej energii słonecznej lub wiatrowej. Naturalnym kolejnym krokiem jest 100% samowystarczalność i niezależność od sieci zewnętrznej.

     Victron Energy oferuje gotowe rozwiązania dostosowane do potrzeb użytkownika, pozwalające zoptymalizować pracę systemu zasilania w różnych sytuacjach. 

 

     Standardowe rozwiązania HUB 1, 2 i 4 umożliwiające pracę wyspową off-grid oraz z podłączeniem do sieci on-grid z możliwością oddawania nadmiaru energii do sieci lub wyłącznie pobieraniem brakującej energii z sieci różnią się sposobem podłączenia urządzeń i oprogramowaniem systemu.Różne konfiguracje umożliwiają minimalizację strat niezależnie od tego czy energia ma być w pierwszej kolejności zużywana, magazynowana czy odsprzedawana. W ofercie znajdują się wszystkie niezbędne elementy systemu: panele fotowoltaiczne, regulatory MPPT i PWM, inwertery, ładowarki, systemy monitorujące, akumulatory i inne.

 • inwertery

  inwertery napięcie wejściowe 12V, 24V lub 48V i moc nominalna od 180W do 5000W. Read More
 • ładowarki

  ładowarki stacjonarne o prądzie ładowania od 16A do 100A i przenośne o prądzie ładownia 0,8A do 30A. Read More
 • ładowarki z inwerterem

  ładowarki z inwerterem napięcie wejściowe 12V, 24V lub 48V, moc 800W do 10kW i prąd ładowania16A do 120A. Read More
 • monitory i kontrolery

  Zdalne monitory - kontrolery systemów zasilania, monitory stanu akumulatorów. Read More
 • akumulatory i akcesoria

  Akumulatory żelowe, AGM, baterie solarne, litowo-jonowe. Izolatory akumulatorów, balansery akumulatorów i wiele więcej. Read More
 • 1

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.