Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Panele fotowoltaiczne VICTRON ENERGY

Niski współczynnik napięcie-temperatura zapewniający dużą wydajność pracy w wysokich temperaturach.  

Wyjątkowo wysoka czułość świetlna na całej powierzchni panelu słonecznego, pozwalająca na pracę przy niskim poziomie światła.

 

 

Diody bocznikujące o wysokiej wydajności, chroniące przed efektami prądów zwrotnych w przypadku częściowego zacienienia panelu.

Zaawansowany system obudowy EVA (etylen / octan winylu) z trójwarstwową powierzchnią tylną, spełniający najostrzejsze wymagania bezpieczeństwa dla urządzeń pracujących pod wysokim napięciem.

Wytrzymała rama z anodyzowanego aluminium, pozwalająca na prosty montaż paneli na dachu przy użyciu standardowych systemów mocowań.

Najwyższej jakości hartowane szkło o wysokiej przepuszczalności świetlnej, zapewniające sztywność paneli i odporność na stłuczenie.

Gotowy system przewodów elektrycznych ze złączkami PV-ST01.

25 lat gwarancji na moc wyjściową i poprawne funkcjonowanie urządzenia.

5 lata gwarancji na materiały i jakość wykonania. Wodoszczelna, wielofunkcyjna skrzynka podłączeniowa, zapewniająca wysoki poziom bezpieczeństwa.

złącza MC4

Modele

Monokrystaliczne

12V - 30/ 50/ 80/ 100/ 130 W

24V - 190/ 300 W

Polikrystaliczne

12V - 20/ 30/ 40/ 50/ 75/ 80/ 100/ 140 / 190/ 250 W

24V - 280/ 300 W


Pliki

Broszura panele fotowoltaiczne Victron Energy PL

Katalog Victron Energy PL

 Cennik detaliczny Victron Energy [PLN]

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.