Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

LONGi Solar

Z naszej strony możemy polecić przede wszystkim dwa konkretne modele paneli firmy LONGi Solar, na których zrealizowaliśmy w ostatnim czasie wiele instalacji fotowoltaicznych, zarówno przydomowych jak i przemyslowych. Oczywiście w zależności od Państwa wymagań jesteśmy w stanie wysotosować inną propozycję i dobrać dostosowane do konkretnego klienta komponenty.  
panele longi modul

 

  • Moduły monokrystaliczne produkcji chińskiej. Ze względu na dobrą cenę w stosunku do wysokiej jakości będące jednymi z najpopularniejszych w branży.
  • Wiarygodna i doświadczona firma będąca jednym z największych producentów paneli PV na świecie, biorąc pod uwagę rok 2017.
  • Produkowane w technologii Low LID Mono PERC Half Cut, która zapewnia wolniejszą degradację mocy niż przy innych modułach.
  • 25 letnia gwarancja uzysku energii oraz 10 letnia gwarancja produktu udzielana przez producenta. 

 

Poniżej zdjęcie jednej z naszych realizacji. Instalacja wykonana została w oparciu o model LR4-60HPB (full black). 

dachowa instalacja fotowoltaiczna 001 IMG 20200600 WA0001

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.