Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

LG

Możemy zaoferować Państwu moduły firmy LG w przedziale mocy 340Wp - 410Wp. Klienci szczególnie zainteresowani są modelem full black, (LG340N1K-V5) docenianym za swój estetyczny, nowoczesny wygląd. Dla klientów chcących zainstalować jak największą moc, na jak najmniejszej powierzchni dachu dobrym rozwiązaniem będą modele ponad 400Wp takie jak LG405N2T-J5 oraz LG410N2T-J5. W celu otrzymania indywidualnej oferty proszę kontaktować się z naszym działem handlowym.
polecane panele lg

 

  • Moduły monokrystaliczne produkcji południowo koreańskiej. Górna półka paneli fotowoltaicznych oferująca jedną z najdłuższych gwarancji na rynku - aż 25 lat gwarancji na produkcję energii oraz na sam moduł! Jeśli szukasz możliwie najlepszej jakościowo opcji ta marka jest dla Ciebie. 
  • Panele firmy LG mają większą moc niż przeciętne panele innych marek. Niektóre z modeli sięgają powyżej 400Wp, co pozwala uzyskać możliwie największą produkcję przy wykorzystaniu jak najmniejszej przestrzenii. 
  • Zwiększona absorpcja światła i zmniejszone straty energii na skutek wykorzystania technologii Cello TechnologyTM
  • Znana i ceniona na całym świecie marka produkująca sprzęt elektryczny. 
  • Wysoka dbałość o estetyczny wygląd, który ceni sobie wiele klientów. 

 

Poniżej zdjęcie jednej z naszych realizacji. Instalacja wykonana została w oparciu o model LG350N1C-V5.instalacja fotowoltaiczna LG

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.