Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Heckert Solar 🇩🇪

Z naszej strony oferujemy dwa flagowe rodzaje modułów firmy Heckert: NeMo 2.0-60M w kolorze srebrnym oraz full black. W przeciągu ostatniego roku udało nam się zrealizować wiele mikro-instalacji w oparciu te modele, dzięki czemu pozyskaliśmy grono zadowolonych klientów. Oczywiście w zależności od Państwa wymagań jesteśmy w stanie wysotosować inną propozycję i dobrać dostosowane do konkretnych okoliczności komponenty. 
polecane modele heckert 2

 

 

  • Moduły monokrystaliczne niemieckiej firmy Heckert produkowane w Chemnitz. Wykonane wyłącznie z certyfikowanych materiałów pochodzących od niemieckich producentów. Wydajne ogniwa umieszczone w stabilnej i trwałej ramie łączą ze sobą najlepsze cechy modułów poli i mono-krystalicznych. 
  • Innowacyjne oprogramowanie SmartCalc.CTM zwiększające wydajność poprzez odpowiednią kalkulację zysków i strat modułu. 
  • Dobrze nadające się do pracy w trudnych warunkach. Znoszą mocny wiatr (do 3400Pa) oraz duże obciążenie śniegowe (do 5400Pa).
  • 25 letnia gwarancja uzysku energii oraz 11 letnia gwarancja na produkt.

 

Poniżej zdjęcie jednej z naszych realizacji. Instalacja wykonana została w oparciu o model NeMo 2.0-60M 330 Wp (srebrna rama). 

dachowa instalacja fotowoltaiczna 7 20200421 1076557675

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.