Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

SOLBIAN FLEX SP(Sun Power)

 

W serii paneli SOLBIAN FLEX SP używane są ogniwa fotowoltaiczne SunPowerTM o sprawności większej niż 22,5%. Stosowana w nich technologia "back-contakt" z kontaktami umieszczonymi od spodu jest najbardziej zaawansowaną technologią dostępną na rynku. Sprawia to, że panele SOLBIAN SP mają najwyższą możliwą sprawność.

 

Ogniwa stosowane w panelach serii SP wykonane z monokrystalicznego krzemu zalaminowane są pomiędzy bardzo mocnymi warstwami polimerowymi. Materiał ten sprawia, że panele są elastyczne, przenośne, można po nich chodzić a ich waga jest zredukowana do 1/6 wagi standardowych szklanych paneli. Panele można wyginać i dostosować do kształtu powierzchni, do której mają być zamocowane. Maksymalne ugięcie paneli może wynieść nawet do 25% co odpowiada promieniowi ok. 2m.

 

 

Panele serii SP dostępne są w wielu wersjach, tj. z różnymi z rodzajami mocowania (klej dwustronny, stalowe oczka, klipsy TENAX lub z zamkiem) i podłączeniami elektrycznymi dzięki czemu możliwe jest bardzo szerokie zastosowanie w turystyce, motoryzacji, jachtingu, architekturze i innych. Możliwe jest również zamówienie paneli wg własnych wymagań tzn. w weresji CUSTOM.

> dostępne opcje montażu

 • klej strukturalny +

  Dwustronny klej strukturalny zapewnia trwały montaż panelu. Staje się on częścią np. łodzi, samochodu. Stanowi to pewne zabezpieczenie np. przed kradzieżą.
 • stalowe remizki - oczka +

  Panele SOLBIAN FLEX montowane mogą być za pomocą remizek wykonanych ze stali nierdzewnej rozmieszczonych na obwodzie panelu.
 • TENAX +

  Dobry sposób na szybki montaż i demontaż przy użyciu zapinek TENAX. Idealne rozwiązanie dla zamocowania paneli na bimini lub zadaszeniu zejściówki jachtu.
 • zamek błyskawiczny +

  Zamek błyskawiczny zapewnia łatwy montaż paneli do brezentowych osłon zejściówek, tentów itp. Szybki i wygodny sposób mocowania paneli w dogodnych warunkach.
 • 1
 • 1
 • 2

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.