Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

SOLBIAN FLEX CP (Camper)

 

Panele SOLBIAN FLEX serii CP używają standardowych struktur z monokrystalicznego krzemu o wymiarach 156x156mm, wytworzonych w najlepiej opanowanej i dopracowanej technologii, oferującej wydajne i niezawodne panele w najlepszej cenie. Panele serii CP znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie istotny jest kompromis między najwyższą wydajnością i przystępną ceną.

 

Ogniwa stosowane w serii CP o sprawności większej niż 18% zatopione są pomiędzy bardzo mocnymi warstwami polimerowymi. Materiał ten sprawia że panele są elastyczne, przenośne, a ich waga jest zredukowana do 1/6 wagi standardowych szklanych paneli.

Panele można wyginać i łatwo dostosować do kształtu powierzchni do której mają być zamocowane. Maksymalne ugięcie paneli może wynieść nawet do 25%.

 

 

 Panele serii CP dostępne są w wielu wersjach, tj. z różnymi z rodzajami mocowania (klej dwustronny, stalowe oczka, klipsy TENAX lub z zamkiem) i podłączeniami elektrycznymi dzięki czemu możliwe jest bardzo szerokie zastosowanie w turystyce, motoryzacji, jachtingu, architekturze i innych. Możliwe jest również zamówienie paneli wg własnych wymagań tzn. w wresji CUSTOM.

> dostępne opcje montażu

 • klej strukturalny +

  Dwustronny klej strukturalny zapewnia trwały montaż panelu. Staje się on częścią np. łodzi, samochodu. Stanowi to pewne zabezpieczenie np. przed kradzieżą.
 • stalowe remizki - oczka +

  Panele SOLBIAN FLEX montowane mogą być za pomocą remizek wykonanych ze stali nierdzewnej rozmieszczonych na obwodzie panelu.
 • TENAX +

  Dobry sposób na szybki montaż i demontaż przy użyciu zapinek TENAX. Idealne rozwiązanie dla zamocowania paneli na bimini lub zadaszeniu zejściówki jachtu.
 • zamek błyskawiczny +

  Zamek błyskawiczny zapewnia łatwy montaż paneli do brezentowych osłon zejściówek, tentów itp. Szybki i wygodny sposób mocowania paneli w dogodnych warunkach.
 • 1
 • 1

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.