Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Elastyczny panel ALLinONE Solbian

 

Solbian ALLinONE to pierwszy elastyczny panel słoneczny ze zintegrowaną ładowarką i regulatorem MPPT.
Dzięki systemowi plug and play, podłączasz panel bezpośrednio do swojej baterii!

Wysoka wydajność na małej powierzchni i łatwa instalacja. Solbian łączy w elastycznym panelu słonecznym wysoko wydajne ogniwa słoneczne SunPower z zaawansowanym ultra kompaktowym regulatorem ładowania MPPT. Ogniwa słoneczne SunPower o efektywności 23%, razem z regulatorem ładowania MPPT o sprawności powyżej 99%, dają możliwość otrzymania najwyższej mocy użytecznej tych paneli.


Panele Solbian ALLinONE są dostępne w wersjach o mocy 23, 47 i 72 W oraz napięciu nominalnym 12 i 24 V. Z ultra kompaktowymi wymiarami, pasują na każdą łódź i samochód kempingowy. Kiedy potrzebne jest więcej mocy, można łatwo ją zwiększyć podłączając każdy z paneli ALLinONE bezpośrednio do baterii. Każdy panel pozostaje niezależny od pozostałych dzięki zintegrowanym kontrolerom ładowania.


Panele o mocy 23 W mierzą jedynie 60 x 30 cm i mają wbudowany wodoodporny regulator MPPT o wysokości 1,5 cm, który zajmuje obszar jednego ogniwa słonecznego. Panele o mocy 47 W są dostępna w wersji kwadratowej 60,1 x 54,6 cm i w podłużnej 110,9 x 29,2 cm. Najmocniejsza wersja o mocy 72 W, ma rozmiar 85,5 x 54,6 cm. Tak jak wszystkie panele Solbian, ONEinALL jest elastyczny i ultralekki, dlatego nadaje się idealnie dla każdego rodzaju instalacji na pokładzie, dachu, owiewce.

Modele

SP23 ALLinONE           SP47 L ALLinONE

SP47 Q ALLinONE        SP72 ALLinONE


Pliki

  Katalog produktów SOLBIAN

Cennik detaliczny SOLBIAN PV