Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Turbina pionowa LEv50


Zaprojektowana i wyprodukowana w Wielkiej Brytanii przez firmę Leading Edge Turbines LE-v50 jest kompaktową, lekką i cichą turbiną wiatrową z pionową osią obrotu przeznaczoną do powolnego ładowania akumulatorów lub do zasilania elektronicznych urządzeń o małym poborze prądu takich jak rejestratory danych i urządzenia telemetryczne.

 

 

Turbina wiatrowa LE-v50 jest wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium i stali nierdzewnej, które poddane zostały obróbce laserowej, CNC, anodowaniu i malowaniu proszkowemu w celu zapewnienia by turbina wytrzymała ostre skutki ekstremalnych warunków, dla których pierwotnie była przeznaczona. Tylko jedna część ruchoma oraz brak szczotek i pierścieni ślizgowych, które zużywają się i wymagają wymiany gwarantują redukcję ryzyka awarii. Łożyska są całkowicie uszczelnione i w pełni smarowane, więc nie jest wymagane jest dodatkowe smarowanie i konserwacja. Wszystkie elementy mocujące są wykonane ze stali nierdzewnej A4, które są odporne na najbardziej korozyjne warunki środowiskowe.

 
Turbina wiatrowa LE-v50 ma projektowany czas życia 20 lat +, ale ze względu na jego modułową konstrukcję i łatwość konserwacji, turbina może z pewnością być uruchomiona przez czas nieokreślony!

cechy

 • Cicha praca +

  absolutnie nie generuje hałasu w czasie działania
 • Małe kompaktowe wymiary +

  łatwa do zainstalowania w miejscach, gdzie przestrzeń jest ograniczona
 • Lekkość +

  tylko 9 kg, dzięki czemu LE-v50 może być instalowana z łatwością
 • Bezpieczeństwo +

  wolno obracające się łopaty nie mogą spowodować obrażeń
 • Niezawodność +

  tylko jeden zestaw ruchomych części i brak zużywających się szczotek
 • 1
 • 2

Parametry

    

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.