Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

DuoGen - 3 (woda i wiatr)


Turbina DuoGen może być łatwo montowana na różnych jachtach. W celu uwzględnienia różnic w wielkości jachtów, dostępna z trzema różnymi długościami wieży. Odpowiednia długość zależy od wysokości pawęży jachtu. Zapewnia to w trybie pracy w wodzie odpowiednie zanurzenie śruby pomimo falowania oraz na wietrze odpowiedni przepływ powietrza i bezpieczeństwo dla załogi.

 

DuoGen to pokładowy, jachtowy generator prądu, połączenie generatora wiatrowego i wodnego, zaprojektowany i wyprodukowany przez angielską firmę ECLECTIC ENERGY LTD by zapewnić bardzo praktyczne rozwiązanie do ładowania akumulatorów podczas długich rejsów. Generator może pracować w dwóch trybach pracy: jako turbina wodna w trakcie płynięcia i w każdych warunkach jako turbina wiatrowa. Zmiana trybu pracy turbiny następuje w przeciągu kilku sekund, bez potrzeby użycia jakichkolwiek narzędzi, poprzez wymianę śmigieł na śrubę i odwrotnie.

image
 

Generator DuoGen-3 jest bardzo cichy i powoduje minimalną stratę prędkości jachtu. Specjalnie zaprojektowane, wytrzymałe śmigła turbiny wiatrowej wykonane są z włókna węglowego. Turbina dostarczana jest wraz z kompletnym systemem mocowania, w kilku wersjach uzależnionych od wielkości i szybkości jachtu. Moc generatora w wodnym trybie pracy przy prędkości jachtu 8 kn wynosi 200W a trybie wiatrowym przy prędkości wiatru 15 kn 75W.

opcje

  • krótka kolumna +

    Zasięg od 75 cm do 1 m. Odpowiednia do jachtów o wysokości pawęży < 1m. Read More
  • długa kolumna +

    Zasięg od 95 cm do 1,2 m. Odpowiednia do jachtów o wysokości pawęży od 1m do 1,4m. Read More
  • extra długa kolumna +

    Zasięg od 1,2 m do 1,4 m. Odpowiednia do jachtów o wysokości pawęży 1,2m. Read More
  • 1

przewodnik DuoGen

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.