Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Turbina Silentwind

 

Silentwind to cicha, wydajna i lekka 400W elektrownia wiatrowa przeznaczona do ładowania akumulatorów oraz współpracy z siecią energetyczną w instalacjach typu on-grid.

Dostępne są wersję 12V / 24V lub 48V.

 

 

Turbina wiatrowa Silentwind zaprojektowana, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki wiatrowe i środowiskowe. Turbina Silentwind była testowana z pozytywnym skutkiem w tunelu powietrzym przy sile wiatru osiąganej podczas huraganu przy 122km/h, powodującej 5480 obrotów turbiny na minutę, tym samym osiągając prędkość dźwięku na końcach łopat.

Jej doskonałe osiągnięcia w produkcji energii wynikają z wyjątkowo niskiej prędkości startowej, tylko 2,2m/s. Bardzo łatwa do zintegrowania z panelami słonecznymi w systemach hybrydowych dzięki dedykowanemu zewnętrznemu hybrydowemu regulatorowi ładowania.

W pełni zoptymalizowana pod kątem zastosowań jachtowych Silentwind jest również szeroko stosowana w wielu aplikacjach przemysłowych, takich jak zasilanie telekomunikacyjnych stacji bazowych, zdalnych stacji monitoringu i w wielu w ekstremalnych warunkach.

Zalety

  • Lekki korpus +

    zmniejszenie obciążenia konstrukcji nośnej i ułatwiona instalacja na wysokich masztach, w trudnych miejscach.
  • Cicha praca śmigieł +

    Zaawansowany profil aerodynamiczny śmigieł ręcznie laminowanych, wykonanych z włókna węglowego.
  • 1