Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Turbina LE300

image

LE-300 to cicha, wydajna i lekka 300W elektrownia wiatrowa przeznaczona do ładowania akumulatorów oraz współpracy z siecią energetyczną w instalacjach typu on-grid.

W pełni zoptymalizowana pod kątem zastosowań jachtowych LE-300 jest również szeroko stosowana w wielu aplikacjach przemysłowych, takich jak zasilanie telekomunikacyjnych stacji bazowych, zdalnych stacji monitoringu i w wielu w ekstremalnych warunkach.

 

 

Turbina wiatrowa LE-300 posiada na swoim koncie tak różne aplikacje jak: zasilanie stacji badawczej na Antarktyce, ładowanie baterii na łodziach oraz zastosowania przemysłowe np. oznakowanie dróg. Jej doskonałe osiągnięcia w produkcji energii wynikają z wyjątkowo niskiej prędkości startowej, a także fantastycznej produkcji przy wysokiej prędkości wiatru. Zaprojektowana, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki wiatrowe i środowiskowe, turbina wiatrowa LE-300 jest również bardzo łatwa do zintegrowania z panelami słonecznymi w systemach hybrydowych i może być pozostawiona bez obsługi nawet przy najsilniejszych wiatrach.

 
Turbina LE300 
 

Wydajna konstrukcja wynikająca z wieloletnich doświadczeń
Turbina wiatrowa LE-300 zaprojektowana została aby uzyskać z wyjątkowo niską bezwładność generatora współosiowego wykorzystującego neodymowe materiały magnetyczne. Bezprzekładniowy alternator  wraz z bardzo wydajnymi śmigłami WhispowerTM o niskim "TSR", pozwalają turbinie się kręcić z najlżejszą z bryzą i szybko reagować na podmuchy.

cechy

  • lekki korpus +

    zmniejszenie obciążenia konstrukcji nośnej i ułatwiona instalacja na wysokich masztach, w trudnych miejscach.
  • śmigła Whispower +

    niski poziom głośności wynikający z zaawansowanego profilu aerodynamicznego śmigieł opracowanych specjalnie dla generatora wiatrowego LE-300
  • trwałość i niezawodność +

    turbina pierwotnie zaprojektowana do zastosowań przemysłowych, trwałość i niezawodność to podstawa architektury LE-300.
  • 1

Parametry

    

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.