Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Turbina D400

image

D400 to innowacyjna turbina wiatrowa bardzo wydajna przy niskich prędkościach wiatru. Przy większych jest w stanie dostarczać w sposób ciągły ponad 500W mocy . Wyróżnia się eleganckim wyglądem. Jest zaprojektowana do długotrwałego, bezawaryjnego oraz bezproblemowego użytkowania.

 

D400 została zaprojektowana zarówno do wykorzystywania na jachtach, jak i do montażu naziemnego w tym również na budynkach mieszkalnych. Jest urządzeniem wyjątkowo cichym, nie generującym wibracji w trakcie pracy. Na jachcie jest najlepszym rozwiązaniem podczas rejsów przybrzeżnych gdy dzienne przebiegi są krótsze niż 24 godz. a turbina ma za zadanie produkować prąd głównie w czasie postoju (w innych przypadkach zalecamy np. turbinę DuoGen).

 

image
 
 

D400 cechuje bardzo wydajny trójfazowy alternator oraz wirnik, zoptymalizowane do pracy z niską prędkością obrotową, która to stanowi o bezpieczeństwie i komforcie użytkowania urządzenia. Generator prądu na magnesy stałe wytwarza, w zależności od wersji, napięcie stałe o wartości 12V, 24V, 48V lub 72V.

opcje montażu

  • na jachcie +

    D400 jest idealna do montażu na jachtach, wysoce wydajna przy każdej prędkości wiatru. konstrukcja wykonana wyłącznie z nierdzewnych materiałów.
  • na budynku +

    Turbina D400 jest bardzo cicha i generuje bardzo mało wibracji. Dzięki temu może być montowana nawet na budynkach mieszkalnych.
  • montaż naziemny +

    D400 jest zaprojektowana do długotrwałego, bezawaryjnego użytkowania. Jest często stosowana do zasilania np. wymagających urządzeń telekomunikacyjnych.
  • 1

Parametry

                     

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.