Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

 • Oferujemy niezawodną i wysoce wydajną turbinę wiatrową firmy Eclectic Energy (Wielka Brytania) o mocy 400W i wytwarzanym napięciu 12/24/36 lub 48V.
  Read More
 • Oferujemy wydajną, lekką i cichą turbinę wiatrową firmy Silentwind (Portugalia) o mocy 400W i wytwarzanym napięciu 12/24 lub 48V.
  Read More
 • Oferujemy wydajną, lekką i cichą turbinę wiatrową firmy Leading Edge (Wielka Brytania) o mocy 300W i wytwarzanym napięciu 12/24 lub 48V.
  Read More
 • Oferujemy cichą i kompaktową turbinę wiatrową firmy Leading Edge (Wielka Brytania) z pionową osią obrotu, o mocy 50W i wytwarzanym napięciu 12 lub 24V.
  Read More
 • Oferujemy hybrydową turbinę wiatrowo-wodną DuoGen firmy Eclectic Energy (Wielka Brytania) o mocy 200W i wytwarzanym napięciu 12 lub 24V.
  Read More

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.