Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Regulatory SunSaver Duo

 

Morningstar SunSaver Duo jest zaawansowanym regulatorem PWM dwóch akumulatorów przeznaczonym dla kamperów, jachtów i domów letniskowych. Ten produkt naładuje oddzielnie odizolowane dwa akumulatory w tym samym czasie, takie jak stacjonarny i rozruchowy w oparciu o wybrany przez użytkownika priorytet ładowania.

SunSaver Duo wykorzystuje legendarną technologię regulatora SunSaver Morningstar'a, która zapewnia długoterminową niezawodność i usprawniony proces ładowania akumulatorów, rozpoznawalną na całym świecie w przemyśle solarnym. Ten regulator zawiera podświetlany zdalny miernik, który może być zamontowany w lub na ścianie, i wyświetla cyfrowo oraz obrazkowo informacje o statusie systemu solarnego.

Ładowanie dwóch akumulatorów
Solarny prąd ładowania jest rozdzielany pomiędzy dwa akumulatory, w opraciu o wybrany przez użytkownika priorytet. Kiedy jeden z akumulatorów jest naładowany, cały prąd jest przekazywany do naładowania drugiego akumulatora.

Dostarcza ważne informacje
Zdalny miernik i wskaźniki LED wyświetlają informacje o systemie oraz błędy. Niestandardowe ikony i tylnie podświetlanie sprawiają, że miernik jest prosty w odczycie i zrozumieniu.

Niższy koszt
Ładowanie dwóch akumulatorów eliminuje koszt dwóch niezależnych regulatorów oraz izolację pomiędzy akumulatorami.

Łatwy w montażu
Regulator jest montowany blisko akumulatorów, przy pomocy solidnych mocowań przewodów. Zdalny miernik może być montowany w ścianie lub na ścianie przy wykorzystaniu dołączonej obudowy naściennej. Dodatkowo dołączony jest przewód miernika z wejściem RJ-11.

Dłuższa żywotność akumulatorów
Czterostopniowe ładowanie pulsacyjne PWM i temperaturowa kompensacja zwiększają żywotność akumulatorów.

Obszerne zabepieczenia elektryczne
Regulatora nie można uszkodzić poprzez złe podłączenie podczas instalacji. Nie ma żadnych bezpieczników które należy wymieniać, a regulator automatycznie zresetuje się po złym podłączeniu kabli.