Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Regulatory SunKeeper

Regulator ładowania Morningstar SunKeeper zapewnia niskokosztowe regulowane wyjście prądowo-napięciowe prosto z modułu solarnego dla maksymalizacji żywotności akumulatora w zastosowaniach dla małych systemów solarnych. SunKeeper jest hermetyzowany epoksydowo i przeznaczony do użytu zewnętrznego. Dzięki bezpośredniemu montażowi do puszki przyłączeniowej i podłączeniu przewodów przez przepusty, łączenie jest wodoszczelne. Eliminuje to konieczność stosowania dodatkowej obudowy na regulator.
SunKeeper jest dostępny w wersji 6 A lub 12 A (obydwie na 12 V DC). Aby wytrzymać wysokie temperatury przy module solarnym, regulator został zaprojektowany przy wykorzystaniu bardzo wydajnej elektroniki, przystosowanej do pracy w temperaturze 70°C.

„Wysoka niezawodność
Przystosowany do pracy w wysokiej temperaturze przy module słonecznym do 70°C . Bardziej niezawodny niż regulatory montowane w puszcze przyłączeniowej. Małe spadki mocy dzięki tranzystorom MOSFET.

Wykorzystanie zewnętrzne
Klasa ochrony IP65, odporny na UV. Hermetyzowana epoksydowo płytka drukowana i szczelne podłączenie do puszki modułu.

Obszerne zabezpieczenia elektroniczne
Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją, zwarciem, przeciążeniem, skokami napięcia, przegrzaniem i prądem zwrotnym w nocy.

Dłuższa żywoność akumulatora
3-stopniowe ładowanie PWM: bulk, regulacja PWM i float. Zawiera kompensację temperaturową na kontrolerze lub alternatywnie na akumulatorze, gdy wykorzystuje się opcjonalny zdalny czujnik temperatury. Umożliwia naładowanie akumulatora o zerowym napięciu.

Więcej informacji
Dwu kolorowy LED jest łatwy do odczytu z ziemi gdy moduł jest zamontowany na słupie. Wskazuje ładowanie, regulacje, normalną pracę w nocy i wszystkie błędy systemu oraz regulatora.

Łatwy w montażu
Pasuje do standardowych przepustów pół calowych w puszcze przyłączeniowej. Szybki montaż z dołączoną nakrętką kontrującą. Przewody mają zaciski widelcowe dla łatwego podłączenia do złączy modułu solarnego.