Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Kontrolery Western Co.


 

 

 

Western Co. produkuje regulatory ładowania we Włoszech od ponad 25 lat. Kontrolery typu PWM i MPPT wyposażone są w wiele dodatkowych funkcji jak: zintegrowane diody blokujące, automatyczne wykrywanie napięcia 12V-24V, zabezpieczenie akumulatora przed głębokim rozładowaniem, zabezpieczenia temperaturowe, przeciwzwarciowe i zmiany polaryzacji. Dodatkowo kilka programów regulacji obciążenia ustawianych przez użytkownika sprawia, że są to urządzenia uniwersalne, dla każdego zastosowania. Duży wyświetlacz pokazuje stan pracy kontrolera za pomocą czytelnych, intuicyjnych ikon i wyświetla wszystkie ważne wielkości elektryczne takie jak wartość prądu i napięcia
panelu, moc chwilową, moc ładowania baterii i obciążenia. Kontrolery Western Co. są przystosowane do współpracy z akumulatorami żelowymi i kwasowymi oraz akumulatorami litowo-jonowymi.

 

Potrzebujesz więcej informacji?

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub poruszonymi tu tematami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami! Chętnie we wszystkim pomożemy i doradzimy. Do każdego tematu i klienta podchodzimy indywidualnie. Informacje zawarte na stronie z pewnością nie wyczerpują wszystkich zagadnień, a ceny podane w cennikach, choć regularnie aktualizowane,  są orientacyjne i mogą być negocjowane.