• Instalacje fotowoltaiczne

  pv 197472521 853x480

  20lat   Wykonujemy kompletne instalacje fotowoltaiczne podłączone do sieci oraz autonomiczne typu off-grid. Do naszych instalacji wykorzystujemy sprawdzone komponenty wysokiej klasy, które zapewniają bezpieczną i długą pracę przy szybkim zwrocie inwestycji.   

  przycisk

   

  Instalacje wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i wytycznymi operatorów sieci dystrybucyjnych. Wykonane przez nas instalacje pomagamy zgłosić do podłączenia i przygotowujemny komplet dokumentacji niezbędnej do odbioru.Panele fotowoltaiczne montowane przez nas na dachach lub konstrukcjach naziemnych mają za zadanie przez okres 20-25 lat z dużą efektywnoącią zamieniać energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Moduły PV wystawione są na działanie czynników zewnętrznaych takich jak mróz, wiatr, deszcz, grad oraz wysoka temperatura. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do tego aby moduły były wytrzymałe, a w przypadku problemów istniała możliwość reklamacji u producenta. Nie mniej ważna jest jakość pozostałych komponentów. Tylko w przypadku renomowanych producentów możemy mieć nadzieję na długie ich użytkowanie, a w przypadku pojawienia się problemów, naprawy w całym okresie eksploatacji.

   

  przycisk

   

  Szczegóły naszej oferty:  dyplom 685x480

  • >> jedyna na rynku gwarancja ilości wyprodukowanej energii;
  • >> bezpłatna wstępna wycena;
  • >> projekt wykonany w oparciu o wizję lokalną i dokumentację dostarczoną przez klienta;
  • >> montaż przez wykwalifikowanych i doświadczonych instalatorów;
  • >> długa gwarancja na podzespoły i montaż.

   

  Nasi klienci: 

  przedsiębiorstwa, użytkownicy indywidualni (prosumenci), jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie i organizacje pozarządowe

  Cena instalacji:

  Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników takich jak sposób montażu, stopień skomplikowania połaci dachowej, zainstalowana moc oraz zastosowane rozwiązania techniczne. Można jednak w większości przypadków określić przybliżoną cenę, która weryfikowana jest po zebraniu niezbędnych informacji i dokładniejszej analizie. W przypadku wykonywanych przez nas instalacji on-grid podłączonych do sieci można w przybliżeniu przyjąć, że całkowita cena instalacji z uwzględnieniem projektu, materiałów i montażu mieści się pomiędzy 3500zł a 5800zł za 1kWp. 

   

  przycisk

   

  Przykładowe realizacje:

  20190105 151804 640x4801  20180903 101842 4 640x480  gp1 640x480

   

  Partnerzy i dostawcy: 

  Urządzenia do wykonywanych przez nas instalacji sprowadzamy bezpośrednio od producentów gwarantując najlepszą jakość i warunki gwarancji. Współpracujemy z takimi producentami jak: Victron Energy, BMZ, Rolls, Solbian, Bruk-Bet Solar, Heckert Solar, Morningstar, Genasun, Western, Fronius, SMA, SolarEdge, BYD, QCells, LG, JA Solar, Astroenergy, Bornay, LeadingEdge, Eclectic Energy i wiele innych. 

  W zakresie kredytów i leasingów współpracujemy z bankami oferującymi najlepsze dla instalacji fotowoltaicznych warunki na rynku. Istnieje możliwość załatwienia wszystkich formalności kredytowych bezpośrednio przez naszego pracownika bez wychodzenia z domu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich banków jak: Alior Bank, Credit Agricole, PKO BP, Milenium.

   

  przycisk