Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

 • Fotowoltaika - złap z nami zieloną energię!

  Program "Mój prąd"

  Zamów instalację fotowoltaiczną i odbierz do 5 tys. zł dofinansowania. Ciesz się zieloną energią w twoim domu i oszczędzaj. Pomożemy Ci przy wypełnieniu wniosku.

  Zadzwoń i dowiedz się więcej
  CO NAS WYRÓŻNIA

  20 lat na rynku

  W branży instalacji teletechnicznych, elektrycznych i telekomunikacyjnych działamy nieprzerwanie od 1999 roku. Naszym atutem jest zbierana latami wiedza i doświadczenie, wykorzystywane przy tworzeniu niezawodnych instalacji. Minęły dwie dekady, a nasza pasja do nowych technologii i energii w każdej postaci cały czas rośnie!

  Sprawdzone komponenty

  Pracujemy wyłącznie na komponentach od renomowanych producentów. To najlepsza gwarancja bezpiecznej i długiej pracy urządzeń, przy szybkim zwrocie inwestycji, a w przypadku pojawienia się problemów, sprawnej naprawy w całym okresie eksploatacji.

  Szeroki zakres obsługi

  Wykonujemy kompletne instalacje fotowoltaiczne podłączone do sieci oraz autonomiczne instalacje typu off-grid z magazynami energii. Projektujemy i pomagamy zgłosić je do przyłaczenia, wraz z kompletem dokumentacji niezbędnej do odbioru.

  Długa gwarancja

  Dobrze zaprojektowane i oparte na solidnych komponentach systemy mogą służyć latami. Dla wszystkich naszych instalacji zapewniamy do 25 lat gwarancji na podzespoły i 5 lat gwarancji na montaż. Dodatkowo dla instalacji premium udzielamy unikalnej na rynku gwarancji uzysku energii.

  Szybki montaż

  20 lat doświadczenia na rynku pozwala nam działać szybko i skutecznie. Po ustaleniu najważniejszych kwestii klient otrzymuje profesjonalnie dobrany, skrojony na miarę projekt. Sprawne przygotowanie i montaż przez doświadczonych instalatorów skracają czas realizacji zlecenia do absolutnego minimum.

  Zgodność z obowiązującymi prawem

  Wszystkie nasze instalacje powstają w całkowitej zgodzie z obowiązującymi normami i wytycznymi operatorów sieci dystrybucyjnych. Insytalacje o mocy powyżej 6.5kW wyposażamy w zabezpieczenia przeciwpożarowe i uzgadniamy montaż ze Strażą Pożarną

  Trwałość

  Panele fotowoltaiczne montowane na dachach lub konstrukcjach naziemnych są narażone na deszcz, mróz, grad i wysokie temperatury. Dlatego szczególną uwagę przykładamy do wytrzymałości modułów. W przypadku problemów zapewniamy sprawną reklamację u producenta.

  Bądź ECO i oszczędzaj - wspieramy sadzenie drzew
  Czy wiesz, że

  dwa średnie drzewa produkują dokładnie tyle tlenu, ile potrzebuje jeden człowiek? Z nami możesz obniżać rachunki za prąd, ograniczać emisję CO2 i przyczynić się do zwiększenia produkcji tego cennego pierwiastka! We współpracy z fundacją One Tree Planted z każdego zainstalowanego kW przekazujemy 1$ na posadzenie jednego drzewa!

  Dla kogo
  Przedsiębiorstwa
   
  Użytkownicy indywidualni
   
  Jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie i organizacje pozarządowe
   
  Nasze realizacje
  CO JESZCZE POWINIENEŚ WIEDZIEĆ:

  koszt instalacji fotowoltaicznej określamy po zebraniu niezbędnych informacji i dokładnej analizie

  • możliwego sposobu montażu,
  • stopnia skomplikowania połaci dachowej,
  • zainstalowanej mocy i wybranych rozwiązań technicznych
  Skontaktuj się z nami
  Nasi dostawcy
  Nasi partnerzy

  Współpracujemy z bankami oferującymi najlepsze warunki kredytów i leasingów na instalacje fotowoltaiczne: Alior Bank, Credit Agricole, PKO BP, Milenium. Oferujemy możliwość załatwienia wszystkich formalności kredytowych bezpośrednio przez naszego pracownika, bez konieczności wychodzenia z domu.