Zostaw nam swój numer!

Oddzwonimy do Ciebie!

Akumulatory ROLLS

rolls b1

Akumulatory ROLLS produkowane są w Nowej Szkocji w Kanadzie przez firmę Surrette działającą na rynku  baterii od 1935 roku.

 

    Marka Rolls specjalizuje się w produkcji akumulatorów głębokiego rozładowania dla wielu segmentów rynku, w tym w szczególności na rynek energii odnawialnej oraz systemów off-grid.

    Uznawane na całym świecie za ich niezawodność i wytrzymałą konstrukcję baterie Rolls zapewniają przechowywanie energii w najbardziej wymagających środowiskach. To nie tylko znakomita jakość baterii, ale także ciągły postęp w procesie produkcji, wyspecjalizowana siła robocza i bezkonkurencyjne zaangażowanie w zrównoważony rozwój.

    Rolls posiada szeroką gamę mokrych akumulatorów kwasowo-ołowiowych oraz AGM głębokiego rozładowania. Jego oferta posiada kilka wyróżniających zalet:

  • marka klasy Premium
  • łatwa dostępność w magazynie
  • szybki proces zamówinia i dostawy
  • stałe wsparcie techniczne
  • konkurencyjne warunki handlowe
  • kontrolowane kanały dystrybucji

    Baterie Rolls premium zyskały reputację pewnych i niezawodnych na rynku energii odnawialnej. Podwójna konstrukcja obudowy, materiał z polietylenu o dużej gęstości i unikalne płyty "resitox" zapewniają żywotność, która jest jedną z najdłuższych na rynku baterii. Dzięki temu stały się one wyborem do tysięcy instalacji w najtrudniejszych warunkach na całej ziemi i zyskały zasłużoną repurację zadowolonych klientów.

 

rolls agm gruppe 304dpi

Produkty:

  akumulatory mokre seria 4000
  akumulatory mokre seria 4500
  akumulatory mokre seria 5000
  akumulatory AGM
  akumulatory żelowe OPzV

 

 Pliki:

  Broszura energia odnawialna - EN
  Cennik akumulatorów Rolls

 

 main logo