Jak zamawiać

Towary opisane na stronie selfenergy.pl można zamawiać wysyłając e-mail na adres info@selfenergy.pl lub poprzez formularz znajdujący się na tej stronie. Wszystkie ceny podane w naszych cennikach są to ceny detaliczne, katalogowe, na które udzielamy rabatów uzależnionych od wielkości zamówienia, rodzaju odbiorcy, historii współpracy itp. Przed zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz w celu ustalenia indywidualnych warunków sprzedaży.

Zamówiony towar można odebrać osobiście w siedzibie firmy przy ul.Osobowickiej 70A we Wrocławiu lub wystłamy, w zależności od wielkości, przesyłką kurierską lub spedycją. Prowadzimy sprzedaż w kraju i poza graniacami. W zależności od rodzaju towaru, jego dostępności, ceny, stanów magazynowych, popularności itp możliwe są płatności za pobraniem (tylko dla zamówień poniżej 2000zł), zaliczką przelewem na podstawie faktury proforma, a dla stałych zaufanych klientów przelewem z odroczonym terminem płatności.

Istnieje również możliwość kupienia wybranego towaru poprzez serwisy aukcyjne Allegro lub eBay.pl. Po ustaleniu ceny  towaru wystawiamy go na tworzonej w tym celu aukcji. Zakup odbywa się wówczas z wykorzystaniem standardowych mechanizmów i metod płatności dostępnych w tych serwisach aukcyjnych.