Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dedykowane dla instalatorów OZE i systemów do magazynowania energii prowadzone przez przedstawicieli firmy Victron Energy. Tematem przewodnim są niezależne  systemy fotowoltaiczne z  magazynami energii typu off-grid, on-grid. Przedstawione zostaną różne rozwiązania systemów, ich zalety i ograniczenia. W szczególności zaprezentowane zostanie nowe rozwiązanie firmy Victron Energy o nazwie ESS (Energy Storage System). Jest to bardzo elastyczny a jednocześnie stabilny system umożliwiający budowanie instalacji ukierunkowanych na maksymalizację zużycia własnego energii w systemach energii odnawialnej. Zaletą ESS jest możliwość działania z  bateriami i magazynami energii różnych producentów.

Warsztaty są idealną okazją do zapoznania się z rozbudowaną technologią i szerokimi możliwościami produktów renomowanej holenderskiej marki Victron Energy, prezentowanymi bezpośrednio przez przedstawicieli firmy Victron Energy.

Najbliższe szkolenie dotyczące systemów magazynowania energii formy Victron odbędzie się w Łodzi w Hotelu Borowiecki http://hotelborowiecki.pl w dniu 4 kwietnia 2017r. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się przez stronę https://professional.victronenergy.com/ . W przypadku pytań lub problemów z rejestracją prosimy o kontakt.

Potrzebujesz więcej informacji na temat warsztatów?

Jeśli jesteś zainteresowany warsztatami, a nie znalazłeś wszystkich potrzebnych Ci informacji koniecznie skontaktuj się z nami!