• Instalacje fotowoltaiczne

  pv 197472521 853x480

     Wykonujemy kompletne instalacje fotowoltaiczne podłączone do sieci oraz autonomiczne typu off-grid. Do naszych instalacji wykorzystujemy sprawdzone komponenty wysokiiej klasy, które zapewniają bezpieczną i długą pracę przy szybkim zwrocie inwestycji.

      Panele fotowoltaiczne montowane przez nas na dachach lub konstrukcjach naziemnych mają za zadanie przez okres 20-25 lat z dużą efektywnoącią zamienić energię promieniowania słonecznego na energię elektryczną. Moduły PV wystawione są na działanie czynników zewnętrznaych takich jak mróz, wiatr, deszcz, grad oraz wysoką temperaturę. Dla tego szczególną uwagę przykładamy do tego aby moduły PV były wytrzymałe, a w przypadku problemów istniała możliwość reklamacji u producenta. Nie mniej ważna jest jakość pozostałych komponentów  Tylko w przypadku renomowych producentów możemy mieć nadzieję na długie urzytkowanie a w przypadku pojawienia się problemów naprawy w całym okresie eksploatacji.

      Instalacje wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami i wytycznymi operatorów sieci dystrybucyjnych. Wykonane przez nas instalacje pomagamy zgłosić do podłączenia i przygotowujemny komplet dokumentacji niezbędnej do odbioru.

  Nasi klienci: 

  przedsiębiorstwa, użytkownicy indywidualni (prosumenci), jednostki samorządu terytorialnego, spółdzielnie i organizacje pozarządowe

   

  Szczegóły naszej oferty:  dyplom 685x480

  • bezpłatna wstępna wycena;
  • projekt wykonany w oparciu o wizję lokalną i dokumentację dostarczoną przez klienta;
  • montaż przez wykwalifikowanych i doświadczonych instalatorów;
  • długa gwarancja na podzespoły i montaż.

   

  Cena instalacji:

  Koszt instalacji fotowoltaicznej zależy od wielu czynników takich jak sposob montażu, stopień skomplikowania połaci dachowej, zainstalowanej mocy oraz zastosowanych rozwiązań technicznych. Można jednak w większości przypadków określić przybliżoną cenę, która weryfikowana jest po zebraniu niezbędnych informacji i dokładniejszej analizie. W przypadku wykonywanych przez nas instalacji on-grid podłączonych do sieci można w przybliżeniu przyjąć że całkowita cena instalacji z uwzględnieniem projektu, materiałów i montażu mieści się pomiędzy 3600zł a 5800zł za 1kWp. 

   

  Co potrzebujemy do przygotowania wstępnej oferty?

  Aby przygotować wstępną ofertę instalacji musimy poznać potrzeby użytkownika oraz możliwości montażowe. Naszych klientów prosimy zawsze o przekazanie informacji na temat rocznego zużycia energii (zwykle wystarcza rachunek za energię z jednego lub kilku miesięcy), zdjęcia budynku na ktyórym będzie montowana instalacja (w przypadku instalacji dachowej) lub działki, na której montowana będzie instalacja naziemna, adresu inwestycji, rodzaju pokrycia dachu i uzbrojenia terenu. 

   przycisk

  Przykładowe realizacje:

  20190105 151804 640x4801  20180903 101842 4 640x480  gp1 640x480

   

  Partnerzy i dostawcy: 

   Fronius, SMA, SolarEdge, Victron Energy, Morningstar, Genasun, Western, BMZ, Rolls, BYD, QCells, LG, JA Solar, Astroenergy, Solbian, Bruk-Bet Solar,  Bornay, LeadingEdge, Eclectic Energy,